Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz
Czarny Kawior

Description

W budynku Opery Nova działa restauracja Czarny kawior. Zlokalizowana tuż obok zatoczki autokarowej , z której często korzystają wycieczki przybywające do Bydgoszczy. Sztandarowym produktem jest dostępny w restauracji czarny kawior z jesiotra, z polskiej hodowli. Można się nim delektować na miejscu lub kupić do domu na wytworną kolację. Istnieje także możliwość zakupu voucherów upominkowych na prezent dla bliskich lub jako nagrodę dla pracowników. W menu restauracji znajdują się również dania mięsne z drobiu, wieprzowiny i wołowiny, orzeźwiające koktajle i pyszne desery, dania wegetariańskie tworzone z najlepszych składników i warzyw od lokalnych dostawców.
"Chcemy głodnych nakarmić, a smakoszy zaskakiwać pozytywnie". W restauracji spotykają się rodziny, znajomi, przedstawiciele firm. Istnieje możliwość organizacji imprez okolicznościowych, bankietów firmowych i cateringu.
Chętnie gościmy turystów odwiedzających piękną Bydgoszcz.
Od wtorku do piątku: Lunch Time w godzinach 12.00-15.00.
Rezerwacje: tel.  52 325 16 51, 515 744 746, restauracja@czarnykawior.pl


 


do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand