Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Dwie połówki pomarańczy

Gdzie?
Dwie połówki pomarańczy

Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa – Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża – Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny – Alex, podającej się za córkę zmarłego.
To nie jest grzeczne przedstawienie! W nim nic nie jest takie, jakim się wydaje, a śmierć małżonka nie jest wcale końcem związku - wręcz odwrotnie. A może ten spektakl, to właśnie przepis na to, co trzeba zrobić, aby przekonać się o miłości tej swojej drugiej połówki? Dla WIELKIEJ MIŁOŚCI zrobi się … WSZYSTKO :)
W Bydgoszczy zagrają dla Państwa: Jacek Rozenek, Cynthia Kaszyńska, Urszula Dębska oraz Grażyna Zielińska.
Po więcej informacji zapraszamy na:
www.dwiepolowkipomaranczy.pl
www.facebook.com/dwiepolowkipomaranczy
w tym wydarzenie na fb: https://web.facebook.com/events/1796319770452147/
Instagram (@dwiepolowkipomaranczy)
YouTube – IMPULSIVEART 


Wybrane recenzje:
„Właśnie wróciłam ze spektaklu – TO TRZEBA ZOBACZYĆ! super, uśmiałam się do łez, dobór aktorów, gra aktorów – rewelacja, nic dodać, nic ująć – samo życie, brawo, bawmy się życiem, hej!
Ukłon dla aktorów, dzięki.” (Justyna)
„Nie wiedziałam, że można tak się świetnie bawić w teatrze. Razem z mężem zgodnie stwierdziliśmy, że to najfajniejsza komedia jaką oglądaliśmy w teatrze. Boberek obłędny. Ubawiliśmy się bardzo. Szczerze polecam. Warto obejrzeć.” (Agnieszka)
„Daliście dziś czadu! Jakie piękne zakończenie tygodnia, aż znośnie wygląda perspektywa tego zapracowanego poniedziałku. Obejrzenie dobrze zagranej sztuki przyprawia o uśmiech, jak wspomnienie pierwszego zapachu wiosny, czy uchwyconego spojrzenia pięknej kobiety.” (Artur)
„Byłem razem z moją żoną! Dawno już nie płakaliśmy ze śmiechu. Bardzo dziękujemy za wspaniale i wesoło spędzony wieczór. Byliście Państwo wspaniali!!! :)” (Przemek)
BILETY w cenie 80, 90 i 100 PLN do nabycia w kasie Kinoteatru Adria, za pośrednictwem kupbilecik.pl (https://www.kupbilecik.pl/impreza-22003-dwie.polowki.pomaranczy.bydgoszcz.html) oraz pod nr tel. 570 666 140.
Organizatorem wydarzenia jest firma Impulsive Art (biuro@impulsiveart.pl, 570 666 140)


______________________
Kalendarz wydarzeń
    odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej    (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand