Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Bydgoskie debiuty 2018

Gdzie?
Bydgoskie debiuty 2018

    „Bydgoskie debiuty 2018” zorganizowane przez Fundację Nasza tradycja – nasza przyszłość, współorganizowane przez Fundację Dum spiro, spero, są zadaniem dofinansowanym przez Miasto Bydgoszcz. Odbywają się w dniach 12 i 26 października, 16 i 23 listopada, zawsze o godz. 17:00 w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Gdańskiej 5 w Bydgoszczy.
    „Bydgoskie debiuty 2018”, to prezentacja twórczości utalentowanych mieszkańców Bydgoszczy. Działalność tych osób w różnych sferach kultury demonstruje, jak złudny jest dziś podział na amatorów i profesjonalistów. Oraz to, że debiutować można w każdym wieku, czy będąc niepełnosprawnym. Zadaniem „Bydgoskich debiutów 2018” jest z jednej strony umożliwienie początkującym twórcom kontaktu z odbiorcami ich prac. Z drugiej zaś strony ukazanie bydgoszczanom wielkiego ukrytego dotąd bogactwa, potencjału twórczego drzemiącego w naszym mieście.
    16 listopada, godz.17:00. Wystawa fotogramów Agaty Kornik.
    Agata Kornik, bydgoszczanka urodzona w 1965 r.. Na co dzień pracuje w PGE GiEK S.A., w Oddziale Zespół Elektrociepłowni Bydgoszcz na stanowisku specjalista ds. ochrony środowiska. Fotografią zajmuje się od wczesnej młodości. Interesuje ją szczególnie uwiecznianie unikalnych detali bydgoskiej architektury. Dzieli się swymi pracami publikując je na portalach społecznościowych. Wiosną 2018 r. w Domu Legend Bydgoszczy zadebiutowała wystawą fotogramów.
    23 listopada, godz.17:00 .Koncert zespołu „root.Folder”
    Zespół „root.Folder” powstały 10 lat temu w Bydgoszczy prezentuje własny repertuar utworów oscylujących gatunkowo od rocka, poprzez reggae do ska. Obecny skład, to muzycy w wieku 25-40 lat. Tworzą go: perkusista Bartosz Zieliński, basista Wojciech Bugaj, gitarzysta Michał Góra i wokalistka Justyna Chudy. Formacja występuje w klubach i na imprezach masowych, przygotowuje się do nagrania pierwszej płyty.


______________________
Kalendarz wydarzeń
      odbywających się w       Bydgoszczy       miej zawsze pod ręką dzięki      aplikacji mobilnej      (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres       wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand