Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Rozświetl jesień lampionem - warsztaty dla dzieci

Gdzie?
Rozświetl jesień lampionem - warsztaty dla dzieci

Rozświetl jesień lampionem! – warsztaty dla dzieci
Podczas długich, listopadowych wieczorów w każdym oknie przyda się rozświetlona, kolorowa ozdoba! 24 listopada w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz odbędą się warsztaty kreatywne dla dzieci, które pozwolą stworzyć tęczowe lampiony. Wstęp bezpłatny.
Jesienne szarości rozświetlamy lampionami na zajęciach kreatywnych! 24 listopada w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz odbędą się warsztaty dla dzieci, na których powstaną oryginalne ozdoby w postaci lampionów. Prace będzie można zabrać do domów, a uzupełnione w kolorowe światełka rozświetlą okna i ocieplą wnętrza.
Do powstania lampionów dzieci wykorzystają duże szklane słoiczki. Prace będą dekorowane różnymi technikami w ciekawe, kolorowe wzory. Przy ozdabianiu dzieł przydadzą się farby, kolorowa krepa, wstążki, sznurki, rafia i mieniące cekiny. Prowadzący zajęcia zadbają o wesołą atmosferę i podpowiedzą maluchom, w jaki sposób ozdobić prace, tak aby oddawały upodobania małych artystów.
Warsztaty kreatywne odbędą się 24 listopada w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12.00 do 17.00. Materiały potrzebne do wykonania prac zapewnia organizator. Wstęp wolny!


______________________
Kalendarz wydarzeń
      odbywających się w       Bydgoszczy       miej zawsze pod ręką dzięki      aplikacji mobilnej      (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres       wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand