Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Hik hek hok, a na Was czeka smok

Gdzie?
Hik hek hok, a na Was czeka smok

Zielony gość odwiedzi Bydgoszcz
„Hik hek hok, a na Was czeka smok!” – już w najbliższą sobotę zielony stwór odwiedzi wszystkie maluchy w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz. Będzie on jednym z bohaterów spektaklu o wyjątkowo leniwym królu Histeriuszu. Opowieść, przedstawiona w ramach cyklu bezpłatnych przedstawień teatralnych, z pewnością przypadnie maluchom do gustu. Wstęp wolny!
Choć Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz odwiedzi smok, to maluchy nie mają się czego bać. Zielony stwór będzie nieproszonym gościem na zamku leniwego króla Histeriusza, dlatego cała królewska świta będzie musiała uciekać z dworu. Czy niezapowiedziany wizytator wpłynie na zachowanie leniwego króla, a dworzanie będą mogli odetchnąć z ulgą?
Spektakl pt. „O Smoku i królu leniuchu” będzie nie tylko wspaniałą zabawą, lecz także lekcją szlachetnych zasad zachowania. Wspaniała oprawa wizualna i muzyczna z pewnością zapadnie w pamięci najmłodszych widzów, a nieoczekiwany zwrot akcji da maluchom do myślenia.
Teatrzyk pt. „O smoku i królu leniuchu” odbędzie się 16 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie o godz.: 13:00, 15:00 oraz 17:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!


______________________
Kalendarz wydarzeń
  odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki  aplikacji mobilnej  (Android i iOS).  
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl  
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand