Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Złam schemat odwlekania

Złam schemat odwlekania

Nie lubisz marnować czasu a tracisz go przez własną opieszałość lub brak stanowczości? Zdarza Ci sie zagubić w szczegółach? Brakuje Ci motywacji by zacząć lub konsekwencji by kontynuować zadanie? Zapraszamy na niezwykłe warsztaty, które na trwałe odmienią twoje nawyki i poprawią jakość życia.
Co na ten temat mowi autor?
"Moje życie nie było usłane różami, więc wiele przeżyłem i w niejednym bagnie się tarzałem. Dlatego wiele rzeczy mogę znieść, ale tego jednego – nie zniosę.
Nie zniosę poczucia – które notabene towarzyszyło mi przez lata – że zmarnowałem taki ogrom czasu. Że mogłem go wykorzystać na marzenia, na zarabianie pieniędzy, na bliskich, a jednak go poświęciłem na coś, czym nie da się pochwalić. Na odwlekanie.
Odwlekaniem nie da się pochwalić, ale mimo to miliony ludzi na całym świecie poświęcają mu więcej czasu niż sobie, rodzinie, pracy i pasjom. Zwykle nie są z tego zadowoleni. Zwykle mają postanowienie poprawy. I zwykle nic z tego nie wychodzi. Tworzy się schemat, który nijak nie daje za wygraną.
Ja Ci jednak powiem, jak ten schemat złamać. A przy okazji jak poprawić samoocenę, wyjść z toksycznych relacji, zbudować postawę asertywną i nie bać się wyzwań.
Szkoda życia na odwlekanie!"
Sylwetka prelegenta.
Bartek Liberski - mówca, trener, człowiek czynu. Prowadzi projekty „Życie bez odwlekania” i „Przemawiaj bez stresu”. Aby zaistnieć i przetrwać w branży szkoleniowej, musiał sobie poradzić z własnym odwlekaniem, a teraz opowiada ludziom, jak to zrobił i dlaczego „3 genialne sposoby na odwlekanie” z Internetu nie działają.
Bartek jest rasowym mówcą. Jest do bólu szczery, obrazowy i nie przeoczy żadnego szczegółu, który może być dla Ciebie istotny. Jego historia o fałszywym „ja” będzie dla Ciebie inspiracją do trwałej, upragnionej zmiany.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand