Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Gafy czarownicy Fafy

Gdzie?
Gafy czarownicy Fafy

Czy czarownicy zdarzają się gafy? – bezpłatny teatrzyk dla dzieci
Czas ponownie odwiedzić świat fantazji i niezwykłych przygód! Już w najbliższą niedzielę wszystkie maluchy zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz w ramach „Rodzinnych spotkań z teatrzykiem”. Tym razem zaprezentowany zostanie spektakl pt. „Gafy czarownicy Fafy”.
Podczas spotkania mali widzowie poznają niezwykłą przyjaźń łączącą dwóch chłopców o zupełnie odmiennych charakterach – rezolutnego i dzielnego Kubusia oraz urwisa i straszliwego śpiocha Ancymona. Co się stanie z bohaterami, gdy na ich drodze pojawi się płatająca figle czarownica? Czy chłopcom uda się pokonać zło, które reprezentuje Fafa? Najmłodsi fani teatru przekonają się już w niedzielę 15 października.
Spektakl pt. „Gafy czarownicy Fafy” to wesoła i dynamiczna opowieść, pełna zaskakujących zwrotów akcji. Barwna scenografia oraz wyraziste postaci z pewnością pozwolą najmłodszym przenieść się do świata pełnego przygód.
Teatrzyk odbędzie się 15 października w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Spektakl odegrany będzie trzykrotnie, o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!


 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand