Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Białas x Lanek i Tour de Polon

Gdzie?
Białas x Lanek i Tour de Polon

SB Maffija Label, SOLD OUT Agencja oraz ESTRADA stagebar zapraszają na koncert!
bilety:
I pula: 30 zł
II pula: 35 zł
III pula/w dniu koncertu: 40 zł
dostępne w sieci Ticketpro i ich punktach stacjonarnych (Empiki, Saturny..) https://www.ticketpro.pl/muzyka/hiphop-rnb/2204417-bialas-lanek-bilety.html
Po solowym, dziś już platynowym, krążku H8M4, Białas postarał się o kolejny sztos. W wyniku współpracy z wizjonerem muzyki i rapowym człowiekiem renesansu - Lankiem powstał pierwiastek chemii twórczej POLON.
Teraz Białas z Lankiem ruszają na wieloetapowy wyścig koncertowy, organizowany cyklicznie w każdy weekend na terenie całej Polski. Tour de Polon jest jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń muzycznych w Polsce. Za dekami stanie legandarny DJ Johny.
Trasa koncertowa Tour de Polon to doskonała okazja, żeby zobaczyć jak na żywo zabrzmi materiał z przepełnionej bangerami nowej płyty. Zostawiając peleton daleko za plecami Białas i Lanek mają zamiar dotrzeć do najdalszych zakątków kraju w rekordowym tempie. Chyba nie chcielibyście tego przegapić?"
UWAGA!
Udział w koncercie grozi napromieniowaniem radioaktywnym!

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand