Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Warsztaty fotograficzne: Narracja fotograficzna

Gdzie?
Warsztaty fotograficzne: Narracja fotograficzna

Na warsztatach wspólnie zastanowimy się nad informacją i znaczeniami których nośnikiem są obrazy fotograficzne. W jaki sposób, poprzez odpowiednią kolejność fotografii możemy budować historię? Czy okoliczności w jakich oglądamy zdjęcia mają wpływ na ich odbiór? Jakie inne czynniki decydują o odbiorze obrazów ? Czy intencje autora zdjęć są ich integralną częścią, czy też obraz „żyje samodzielnie”? Na te pytania spróbujemy odpowiedzieć wspólnie na warsztatach tworząc własną historię inspirując się twórczością Ildefonsa Bańkowskiego.
Prowadzenie: Marek Noniewicz
Marek Noniewicz – Absolwent studiów fotograficznych Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu i Ludowego Konserwatorium w Ostrawie. W latach 1997-2001 pracował w Katedrze Fotografii ASP w Poznaniu jako technolog. Zdobył doświadczenie kuratorskie prowadząc niezależną galerię fotografii Prusa 2/9 w Poznaniu, jako kurator współpracował również z Galerią Miejską Arsenał w Poznaniu, Muzeum Okręgowym im. Leona Wyczółkowskiego i Galerią Miejską bwa w Bydgoszczy. Aktywnie uczestniczy w organizacji warsztatów i edukacyjnych projektów fotograficznych w Polsce.
Warsztaty kierowane do osób dorosłych
Zapisy: agnieszka.gorzaniak@galeriabwa.bydgoszcz.pl lub pod nr tel. 52 339 30 62.
wstęp wolny, liczba miejsc – ograniczona

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand