Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Fale Loki Koki Dance Festival

Fale Loki Koki Dance Festival

Najlepsze pary tańca towarzyskiego, formacje taneczne z całej Polski, tancerze hip hop - przed nami kolejna edycja jednego z największych tanecznych wydarzeń w Polsce - Fale Loki Koki Dance Festival w  Bydgoszczy.


W tym roku odbędzie się w dniach 3-4 czerwca w hali Łuczniczka. - Festiwal z roku na rok jest coraz większy. Organizatorzy spodziewają się w tym roku blisko 3000 tancerzy z całego kraju!


Pierwszego dnia rywalizować będą pary w turnieju tańca towarzyskiego. Najważniejszym punktem programu będzie gala wieczorna o godz. 19. Podczas niej zaprezentują się pary w Grand Prix Polski, będziemy mogli zobaczyć najlepszych tancerzy w kategorii juniorów i dorosłych. Oprócz tego, nie zabraknie programu artystycznego. Gościem specjalnym będzie zwycięzca ostatniej edycji Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami - Jan Kliment z żoną Lenką.


Organizatorzy zapraszają na trybuny. Bilety będzie można kupić w hali w dniu turnieju (kasa nr 2). Koszt wejściówki na cały dzień, łącznie z galą wieczorną to 20 zł.


Drugi dzień to tradycyjnie przegląd przedszkolaków oraz formacji tanecznych w różnych stylach.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand