Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Wasz Styl

Wasz Styl

Description

Wasz Styl Catering to firma zajmująca się cateringiem i organizacją imprez od ponad 23 lat – nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, przykładając uwagę do nawet najdrobniejszych detali. W naszej pracy stawiamy na wysoką jakość usług i satysfakcję Klientów. Kreujemy nie tylko smak potraw, ale i ich wygląd, co sprawia, że są one ucztą dla podniebienia i oczu.


Catering Wasz Styl to nie tylko wyśmienita kuchnia pobudzająca zmysły, to również aranżacja i dekoracja miejsca uroczystości, która stworzy niepowtarzalną atmosferę i podkreśli wyjątkowy charakter wydarzenia. Korzystając z naszej oferty mają Państwo pewność, że zamówienie zostanie zrealizowane zgodnie z wytycznymi, ponadto, w każdym momencie mogą Państwo liczyć na nasze doradztwo i pomoc. Specjalizujemy się w cateringu oraz w kompleksowej organizacji imprez. Podejmiemy się każdego zlecenia.


do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand