Przejdź do treści

Hostel SMS

Hostel SMS

Description

ul. Igrzyskowa 10a 5 minut od Centrum Onkologii 2 minut od UTP.


Hostel SMS znajduje się w zielonej okolicy osiedla Bajka na terenie bydgoskiego Fordonu. Na miejscu do dyspozycji Gości są gustownie urządzone pokoje z telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji kablowej. W każdym pokoju dostęp do bezpłatnego wifi. Personel recepcji służy pomocą przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Na miejscu dostępny jest parking monitorowany.


Posiadamy 18 pokoi jednoosobowych z prywatną lub ogólnodostępną łazienką . Zapewniamy pościel i ręczniki. W każdym pokoju darmowa woda butelkowana


6 pokoi dwuosobowych z łóżkiem małżeńskim lub dwa osobne. 6 pokoi dwuosobowych z łóżkiem małżeńskim lub dwa osobne. 6 pokoi dwuosobowych z łóżkiem małżeńskim lub dwa osobne.


3  łazienki ogólno dostępne. 14 pokoi z prywatnymi łazienkami. Pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych.


Posiadamy pełen wachlarz rabatów. Zależne od długości pobytu lub ilości zarezerwowanych pokoi. Możliwość wyrobienia karty lojalnościowej.


Nasz doświadczony zespół z przyjemnością przygotuje propozycję pobytową skrojoną na miarę potrzeb twoich i twoich pracowników.


 


 


 


do góry

beWir verwenden Cookies, um die Nutzung unserer Dienste zu erleichtern. Wenn Sie keine Cookies auf Ihrer Festplatte haben möchten, ändern Sie die Einstellungen Ihres Browsers.

Ich verstehe