Przejdź do treści
Hotel Tyrol

Description

Hotel Tyrol*** znajduje się w Osielsku w woj. kujawsko-pomorskim, w pobliżu Bydgoszczy. Położenie obiektu zapewnia szybki dojazd do siedzib większości firm i urzędów. Jest doskonałym miejscem zarówno dla osób pragnących połączyć pracę z wypoczynkiem, jak i tych organizujących imprezy okolicznościowe czy biznesowe. Nieopodal znajduje się największe w regionie bydgoskim Centrum Targowo-Wystawiennicze oraz Centrum Rekreacyjno-Sportowe w Myślęcinku.


Hotel stworzony jest dla osób, które cenią sobie odpoczynek w domowym zaciszu. W porze wiosenno-letniej można korzystać z wygodnego i przestronnego tarasu, który sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Na terenie obiektu znajduje się także plac zabaw dla dzieci. Otoczenie hotelu jest monitorowane, podobnie jak znajdujący się przy obiekcie niestrzeżony parking. Zarówno styl, jak i architektura wnętrza nawiązują do zabudowy jaką spotkać można w górach Tyrolu.


Gwarantuje miłą, profesjonalną obsługę, która dba o zadowolenie, prywatność, wygodę i domową atmosferę. Ponadto Gościom zapewniają bezpłatny dostęp do internetu (Wi-Fi).


 


 


do góry

beWir verwenden Cookies, um die Nutzung unserer Dienste zu erleichtern. Wenn Sie keine Cookies auf Ihrer Festplatte haben möchten, ändern Sie die Einstellungen Ihres Browsers.

Ich verstehe