Przejdź do treści
ITS Poland

Description

Organizacja imprezy firmowej, konferencji, kongresu czy też komfortowego uczestnictwa w takim wydarzeniu za granicą wymaga wiedzy, doświadczenia i zazwyczaj jest czasochłonna. Dobra organizacja to umiejętność harmonijnego połączenia wielu elementów w jedną spójną całość i właśnie w tym się specjalizujemy. Proponujemy by skorzystali Państwo z naszego czasu i doświadczenia, by kongres lub szkolenie przyniosły jedynie korzyść naukową, biznesową i miłe wspomnienia. Nie martw się szczegółami wyjazdu czy konferencji, ciesz się udziałem!


ITS Poland już od 2005 roku zajmuje się organizacją konferencji i kongresów w Polsce i za granicą oraz wyjazdów naszych polskich klientów na sympozja, kongresy i targi na całym świecie. Szczególnie bliska jest nam branża medyczna i farmaceutyczna, jednakże nie ograniczamy swojej działalności tylko do nich.


do góry

beWir verwenden Cookies, um die Nutzung unserer Dienste zu erleichtern. Wenn Sie keine Cookies auf Ihrer Festplatte haben möchten, ändern Sie die Einstellungen Ihres Browsers.

Ich verstehe