Przejdź do treści
Fabryka Lloyda

Description

Wśród bydgoskich przestrzeni eventowych pojawiło się niezwykle ciekawe miejsce. Dlaczego? Bo to połączenie przemysłowej historii miasta z bardzo nowoczesnym designem w wysmakowanym industrialnym stylu.


Fabryka Lloyda, bo o niej mowa, to część dawnej hali produkcyjnej stoczni, co za tym idzie, położona jest nad rzeką Brdą. XIX-wieczny budynek umiejscowiony jest przy skrzyżowaniu ulic: Fordońskiej i Kamiennej. Od razu trzeba zaznaczyć tym, którzy nie lubią zbaczać z centrum, że dostępny jest parking dla gości, zaś odwiedzający, którzy chcieliby zapoznać się lepiej z barowym menu można zaproponować bezpośrednie połączenie komunikacją miejską.


Co nas czeka w środku? Fabryka Lloyda składa się z hali głównej, dwóch antresol oraz dwóch sal szkoleniowych, które łącznie mogą pomieścić ponad 800 osób. To stwarza szerokie możliwości do organizacji nie tylko imprez kulturalnych, ale również biznesowych i szkoleniowych. Fabryka Lloyda jest dobrze przygotowana do organizacji konferencji. Znajdują się tam: rozkładana widownia, catering oraz profesjonalny sprzęt AV. Scena to bardzo ważny element tego miejsca. Fabryka pachnie jeszcze nowością, a już zaskakuje ilością organizowanych koncertów. Grają tam zarówno najpopularniejsi polscy artyści, jak i cenione lokalne zespoły.


Po wielu miesiącach pracy zespołu Fabryki Lloyda możemy wreszcie skorzystać z szerokiej oferty, jaką daje to miejsce. Tego lata co tydzień od czwartku do niedzieli od godz. 17.00 można relaksować się w letnim ogródku oraz zwiedzać zabytkową halę.


klimatyazacja, profesjonalne nagłośnienie, Wi-Fi, specjalistyczne oświetlenie, mobilna scena, 2 garderoby z łazienką, rozkładana widownia, wyposażenie konferencyjne


do góry

beWir verwenden Cookies, um die Nutzung unserer Dienste zu erleichtern. Wenn Sie keine Cookies auf Ihrer Festplatte haben möchten, ändern Sie die Einstellungen Ihres Browsers.

Ich verstehe