Przejdź do treści

Hotel Ikar

Hotel Ikar

Description

Hotel „Ikar” oddaje do Państwa dyspozycji 99 komfortowych i nowoczesnych pokoi jedno i dwuosobowych, pokoje Deluxe, przestronne apartamenty oraz pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Każdy pokój wyposażony jest w mini-bar, TV, telefon, zestaw do parzenia kawy i herbaty, suszarkę oraz bezpłatne Wi-Fi.
Hotel usytuowany jest w odległości ok. 3 km od centrum Bydgoszczy, bezpośrednio przy głównej drodze, prowadzącej w kierunku Poznania i posiada duży bezpłatny parking dla gości.
Do dyspozycji gości: bezpłatna sala fitness, saunaoraz możliwość bezpłatnego wypożyczenia rowerów.

Hotel „Ikar” to idealne miejsce na nocleg w Bydgoszczy oraz organizacje różnego rodzaju szkoleń i warsztatów, prestiżowych konferencji oraz biznesowych spotkań. Posiada duże zaplecze konferencyjne i zróżnicowane sale szkoleniowe dostosowane do każdego rodzaju szkolenia lub spotkania biznesowego.  • Sala Konferencyjna  - 120 m2

  • 3 sale szkoleniowe -  48 m2

  • Sala gabinetowa  - 16 m2


W salach i lobby hotelowym jest dostęp do bezpłatnego Wi-Fi. Wszystkie sale są klimatyzowane i wyposażone w sprzęt multimedialny, tablice oraz flipcharty. W przerwach między szkoleniami oferujemy Państwu różnego rodzaju bufety kawowe dostosowane do Państwa potrzeb.


 


 


do góry

beWir verwenden Cookies, um die Nutzung unserer Dienste zu erleichtern. Wenn Sie keine Cookies auf Ihrer Festplatte haben möchten, ändern Sie die Einstellungen Ihres Browsers.

Ich verstehe