Przejdź do treści

„Prawda a fikcja. Metody pracy agentów wywiadu…” - spotkanie z Robertem Michniewiczem

Gdzie?
„Prawda a fikcja. Metody pracy agentów wywiadu…” - spotkanie z Robertem Michniewiczem

Podczas spotkania słuchacze poznają metody, w jaki sposób radzić sobie z dezinformacją i oddzielać fakty od narracji. Prelegent przedstawi jej podstawowe techniki m.in. fałszywy autorytet, chataboutism, fałszywą symetrię, przeciążenie informacyjne i memizację czyli uproszczenie skomplikowanych spraw do żartu lub hasła.


Robert Michniewicz - były oficer polskiego wywiadu i pisarz, autor współczesnych powieści szpiegowskich: cyklu "Partnerzy", "Agent z Rijadu" oraz osadzonych w realiach II wojny światowej "Dolina szpiegów" i "Zdążyć przed wrogiem". W 1984 r. z wyróżnieniem ukończył Ośrodek Kształcenia Kadr Wywiadowczych. W wywiadzie przepracował 23 lata, z czego 11 lat działał za granicą. Realizował zadania wywiadowcze na Bliskim Wschodzie, w Ameryce i Europie.


Wstęp: 10 zł/os., bilety do zakupu w kasie oraz na stronie Muzeum.


  ______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki  aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

beWir verwenden Cookies, um die Nutzung unserer Dienste zu erleichtern. Wenn Sie keine Cookies auf Ihrer Festplatte haben möchten, ändern Sie die Einstellungen Ihres Browsers.

Ich verstehe