Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

8. Fonomo Music & Film Festival - KING MIDAS SOUND (UK)

Gdzie?
8. Fonomo Music & Film Festival - KING MIDAS SOUND (UK)

KING MIDAS SOUND wrócili! Efekt reaktywacji oryginalnego duetu w składzie Roger Robinson/Kevin Martin, to Solitude – ich pierwsze wydawnictwo od czasu powstałej przy współpracy z Christianem Fenneszem płyty Edition1 (Ninja Tune), wydanej w roku 2015.
Solitude to medytacja na temat straty. Straty wymuszonej i nieoczekiwanej. Chodzi tu o analizę irracjonalnych i nieustających uczuć odrzucenia i samotności, wsłuchiwanie się w znikającą czułość miłości i pojawiającą się zamiast niej wypaczoną logikę. Kevin Martin tworzy przeważnie pozbawione beatu muzyczne tło – minimalistyczne i wywołujące poczucie zagrożenia, ale chwilami przepiękne. Prześladuje nim wyalienowane postaci wyłaniające się z nawiedzonego śpiewu Robinsona, a skomplikowane losy bohaterów czyni poeta częścią coraz bardziej depresyjnych narracji.
Oto ścieżka dźwiękowa wypełniona czystą melancholią, wymagająca całkowitego zanurzenia, promieniująca osamotnieniem i strachem. Najbardziej atrakcyjne elementy Solitude to skrajne przeciwieństwa, na których bazuje: technologia i emocje, mowa i dronowe dźwięki, jawne i skryte uczucia, miłość i melancholia.


______________________
Kalendarz wydarzeń
    odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej    (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem