Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Startup Mixer vol. 23

Startup Mixer vol. 23

Myślisz o założeniu "firmy na próbę" lub pragniesz poznać środowisko startupowe? Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości Bydgoszcz, Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu, Wydział Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy zapraszają na 23. edycję Startup Mixer'a! Tym razem zapraszamy 12 czerwca o godz. 18.00 w gościnne progi WSB w Bydgoszczy (ul. Fordońska 74).
Spotkanie stanowi doskonałą okazję do nawiązania relacji biznesowych w miłej, niezobowiązującej atmosferze oraz idealną inspirację do założenia swojej firmy. Najnowszą edycję Startup Mixer'a uświetni dwójka znakomitych gości, którzy podzielą się dobrymi praktykami z zakresu prowadzenia własnego biznesu:
Pan Marcin Marcinkiewicz - Prezes Zarządu MedFood Group
dr Marcin Marcinkiewicz jest Prezesem Zarządu MedFood Group oraz ekspertem w dziedzinie zarządzania projektami inwestycyjnymi. Aktualnie zajmuje także stanowisko Członka Rady Nadzorczej notowanego na GPW funduszu VC IQ Partners.
Jest doktorem nauk prawnych, adwokatem i absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Był m.in. członkiem zarządu ds. inwestycji notowanego na GPW Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A. oraz koordynatorem działu inwestycji w grupie deweloperskiej PROFBUD. W latach 2013-2014 był doradcą Prezydenta Miasta Białegostoku do spraw Kluczowych Inwestycji. Współpracował z renomowanymi kancelariami prawnymi i firmami doradczymi: Weil Gotshal & Manges, DENTONS, DELOITTE, GM Legal Grot & Marcinkiewicz.
Pan Grzegorz Grodzicki - Prezes Zarządu w spółkach technologicznych GlobeData Sp. z o.o., GoldCitadel Sp. z o.o., Unmanned Solutions Sp. z o.o.,Si Technology Sp. z o.o., Instytut Technik Sensorycznych Sp. z o.o.
Współtwórca i współudziałowiec kilku firm technologicznych bazujących na współpracy z uczelniami (spin off). Praktyk pozyskiwania finansowania na rozwój przedsiębiorstw zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego. Kilkukrotnie przebył drogę od pomysłu na kartce do realnie działającego przedsiębiorstwa.
Agenda spotkania
17.45 - 18.00 - Rejestracja uczestników
18.00 - 18.15 - Przywitanie gości przez przedstawicieli BARR, AIP i WSB
18.15 - 18.45 - wystąpienie Pana Grzegorza Grodzickiego (wraz z sesją pytań i odpowiedzi)
18.45 - 19.15 - wystąpienie Pana Marcina Marcinkiewicza (wraz z sesją pytań i odpowiedzi)
19.15 - 20.30 - sesja networkingowa
Data i miejsce wydarzenia:
12.06.2018 r., godz. 18.00 - 20.30, Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu, Wydział Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy (aula na parterze).


______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl 
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem