Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Warsztaty fotograficzne: Narracja fotograficzna

Gdzie?
Warsztaty fotograficzne: Narracja fotograficzna

Na warsztatach wspólnie zastanowimy się nad informacją i znaczeniami których nośnikiem są obrazy fotograficzne. W jaki sposób, poprzez odpowiednią kolejność fotografii możemy budować historię? Czy okoliczności w jakich oglądamy zdjęcia mają wpływ na ich odbiór? Jakie inne czynniki decydują o odbiorze obrazów ? Czy intencje autora zdjęć są ich integralną częścią, czy też obraz „żyje samodzielnie”? Na te pytania spróbujemy odpowiedzieć wspólnie na warsztatach tworząc własną historię inspirując się twórczością Ildefonsa Bańkowskiego.
Prowadzenie: Marek Noniewicz
Marek Noniewicz – Absolwent studiów fotograficznych Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu i Ludowego Konserwatorium w Ostrawie. W latach 1997-2001 pracował w Katedrze Fotografii ASP w Poznaniu jako technolog. Zdobył doświadczenie kuratorskie prowadząc niezależną galerię fotografii Prusa 2/9 w Poznaniu, jako kurator współpracował również z Galerią Miejską Arsenał w Poznaniu, Muzeum Okręgowym im. Leona Wyczółkowskiego i Galerią Miejską bwa w Bydgoszczy. Aktywnie uczestniczy w organizacji warsztatów i edukacyjnych projektów fotograficznych w Polsce.
Warsztaty kierowane do osób dorosłych
Zapisy: agnieszka.gorzaniak@galeriabwa.bydgoszcz.pl lub pod nr tel. 52 339 30 62.
wstęp wolny, liczba miejsc – ograniczona

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem