Przejdź do treści
BRW – Bydgoski Rower Wodny

Description

Informacje od Organizatorów:

Skąd się wzięły rowery i jak to działa?

Rowery wodne zostały zakupione z programu Bydgoski Budżet Obywatelski edycja 2016. Organizatorzy chcieli ukazać mieszkańcom Brdyujścia piękno rzeki Brdy i zachęcić do aktywnego wypoczynku.  Aktualnie z rowerów korzystają mieszkańcy całej Bydgoszczy, co bardzo cieszy, ponieważ nie spodziewaliśmy się aż takiego zainteresowania.

Pracę przy rowerach wykonujemy społecznie, w wolnym czasie i nie pobieramy z tego tytułu żadnych wynagrodzeń. Dlatego dziękujemy za wyrozumiałość. Niestety nie posiadamy  pomostów przeznaczonych do postoju rowerów, a jedynie do postoju jachtów i łodzi a miejsce przy nich jest ograniczone,  więc jeśli nie stoją na wodzie to osoby korzystające  muszą rower zwodować a później postawić na lądzie.  My oczywiście we  wszystkim pomagamy ale aby było wszystkim łatwiej zgłosiliśmy wniosek w przyszłorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego o pomosty do rowerów, będziemy potrzebować państwa głosów aby wygrać ten projekt.

Rowery dla Was  muszą być czyste,   wystarczy aby każdy wypożyczający po pływaniu doprowadził je do porządku.

Wypożyczenie jest nieodpłatne. Wystarczy okazać dowód osobisty, zaakceptować regulamin i podpisać umowę.

Dla każdej osoby wydajemy kamizelki asekuracyjne.

Rowery są tylko 4 dlatego wymagana jest rezerwacja.  Najlepiej pod nr telefonu 798-967-810. Można też rezerwować w prywatnych wiadomościach na naszej stronie na Facebooku ale w weekend jesteśmy na przystani i nie mamy dostępu do internetu.Strona: http://ksw.bydgoszcz.pttk.pl


do góry

beWir verwenden Cookies, um die Nutzung unserer Dienste zu erleichtern. Wenn Sie keine Cookies auf Ihrer Festplatte haben möchten, ändern Sie die Einstellungen Ihres Browsers.

Ich verstehe