Przejdź do treści

Hotel Pałac

Hotel Pałac

Description

Hotel i Restauracja PAŁAC, zbudowany został na przełomie XIX i XX wieku w ówczesnym majątku ziemskim, w latach 2011 – 2013 przeszedł gruntowny remont i renowację. Obiekt mieści się w Leśnym Parku Kultury i Rozrywki Myślęcinek, niezwykle atrakcyjnym pod względem krajobrazowym i przyrodniczym.
Restauracja PAŁAC w nowej odsłonie to idealne miejsce dla poszukiwaczy dobrego smaku. Znajdą tu Państwo nie tylko tradycyjne staropolskie potrawy lecz również bogactwo oryginalnych i egzotycznych składników oraz przypraw skomponowanych przez Szefa Kuchni w wyborne dania.
Hotel Pałac oferuje kompleksową obsługę konferencji, szkoleń i wykładów. Począwszy od usługi hotelowej i gastronomicznej przez sale Konferencyjne i sale bankietowe, a na rekreacji kończąc. Hotel posiada odpowiednio wyposażone sale konferencyjne. Dużą do ok.120 osób i mniejszą do ok. 50 osób.


do góry

beWir verwenden Cookies, um die Nutzung unserer Dienste zu erleichtern. Wenn Sie keine Cookies auf Ihrer Festplatte haben möchten, ändern Sie die Einstellungen Ihres Browsers.

Ich verstehe