Przejdź do treści
RuBaRu

Description

W języku Hindi RuBaRu znaczy 'twarzą w twarz'. Zapraszamy do zmierzenia się twarzą w twarz z kulinarną przygodą z kuchnią indyjską. Restauracja RuBaRu oferuje wymyślne i bogate menu tradycyjnej kuchni indyjskiej ze specjalnościami z różnych regionów. 
Wszystkie dania przygotowywane są przez doświadczonych kucharzy pochodzenia nepalskiego z oryginalnych składników sprowadzanych dla Państwa prosto z Indii.
Specjalnością restauracji są dania przygotowywane w tradycyjnym, indyjskim piecu tandoor. Jagnięcina, krewetki, łosoś czy indyjski ser paneer marynowane w jogurcie z aromatycznymi przyprawami, następnie grillowane w glinianym piecu. Dzięki utrzymującej się tam wysokiej temperaturze, przyrządzane produkty pieką się bardzo szybko, dzięki temu pozostają niezwykle soczyste. Ściany glinianego pieca tandoor służą do wypiekania tradycyjnych pieczyw indyjskich.do góry

beWir verwenden Cookies, um die Nutzung unserer Dienste zu erleichtern. Wenn Sie keine Cookies auf Ihrer Festplatte haben möchten, ändern Sie die Einstellungen Ihres Browsers.

Ich verstehe