Przejdź do treści

Restauracja Kuźnia

Restauracja Kuźnia

Description

Jeżeli szukają Państwo miejsca na zorganizowanie imprezy okolicznościowej w Bydgoszczy z pysznym jedzeniem, to restauracja Kuźnia jest idealnym miejscem na tą uroczystość. Od ponad 26 lat zajmujemy się profesjonalną organizacją spotkań tematycznych dla wymagających Gości z czego wielu z nich wracado nas i poleca nas innym.


Co nas wyróżnia:



  • Dysponujemy odpowiednimi warunkami, wykwalifikowaną kadrą i wieloletnim doświadczeniem w obsłudze uroczystości, które gwarantują najwyższy poziom usług.

  • Dysponujemy 4 niezależnymi klimatyzowanymi salami z własnymi parkietami tanecznymi, które można wynająć na zamknięte spotkanie w granie znajomych i przyjaciół.

  • Możemy przygotować przyjęcia od kilku do 600 osób, z uwagi na możliwość łączenia sal. W okresie wiosny i lata zapraszamy do ogródka letniego.

  • Naszych Gości zapraszamy do jednego z trzech barów, gdzie można spędzić czas w miłej atmosferze, kosztując wybornych trunków i fantazyjnych drinków.

  • Parkiet taneczny z DJ'em jako atrakcja wieczoru.


do góry

beWir verwenden Cookies, um die Nutzung unserer Dienste zu erleichtern. Wenn Sie keine Cookies auf Ihrer Festplatte haben möchten, ändern Sie die Einstellungen Ihres Browsers.

Ich verstehe