Przejdź do treści

Rzeka Muzyki - Koncert Aga Zaryan

Gdzie?
Rzeka Muzyki - Koncert Aga Zaryan

W wakacje powraca Rzeka Muzyki, czyli cykl koncertów na wodzie! W każdą niedzielę lipca i sierpnia rozmaici artyści będą gromadzić publiczność w amfiteatrze przy Operze Nova. Wszystkie koncerty są ogólnodostępne i darmowe. W tym roku wystąpią m.in. Izabela Trojanowska, Magda Steczkowska i Monika Kuszyńska.
Muzyczna uczta nad wodą w samym centrum miasta? Tak! Zapraszamy ponownie na Rzekę Muzyki! W muzyczny rejs zabiorą nas rozmaici artyści. Posłuchamy różnorodnego repertuaru, będą występy autorskie i koncerty w stylu tribute to.
Co dokładnie czeka nas w tym roku? Różnorodna muzyka, wspaniali artyści, piękny anturaż i niepowtarzalny klimat, który przyciąga tłumy bydgoszczan i odwiedzających nasze miasto. W tym roku wystąpią m.in. Izabela Trojanowska, Monika Kuszyńska czy Magda Steczkowska. Posłuchamy przebojów Krawczyka i Wodeckiego w wykonaniu zdolnych artystów. Będzie recital i poezja śpiewana, nie zabraknie też piosenek o miłości.
A to wszystko już za chwilę! Koncerty będą się odbywać w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godz. 19:00 w amfiteatrze przy Operze Nova. Pierwszy występ już 3 lipca. Wstęp na każde wydarzenie jest bezpłatny.
Program:
Lipiec 2022
3.07    Koncert Izabeli Trojanowskiej
10.07  Recital Joanny Aleksandrowicz z zespołem Od nocy do nocy
17.07  Koncert Moniki Kuszyńskiej
24.07  Magdalena Kumorek - koncert Leśmian
31.07  Mariusz Ostrowski śpiewa Krawczyka "Gdzie Ty tam ja"
Sierpień 2022
7.08    Koncert Aga Zaryan
14.08  Beata Marczewska i Tomasz Muszyński - Młynarski kontra Osiecka
21.08  Koncert Magdy Steczkowskiej "Nie tylko o miłości"
28.08  Tribute to Wodecki - koncert w wykonaniu uczestników Konkursu Wokalnego im. Zbigniewa Wodeckiego z towarzyszeniem Zespołu pod kierownictwem Piotra Dąbrowskiego.


______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w  Bydgoszczy  miej zawsze pod ręką dzięki  aplikacji mobilnej  (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl  
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

beWir verwenden Cookies, um die Nutzung unserer Dienste zu erleichtern. Wenn Sie keine Cookies auf Ihrer Festplatte haben möchten, ändern Sie die Einstellungen Ihres Browsers.

Ich verstehe