Przejdź do treści

Spotkanie z Jakubem Ćwiekiem

Gdzie?
Spotkanie z Jakubem Ćwiekiem

„Stróże” zmienią wszystko
Przygody Lokiego pracującego dla aniołów cieszyły się przez lata dużą popularnością. Wydawałoby się, że czytelnicy poznali jego losy już parę lat temu, ale Jakub Ćwiek przygotował dla fanów prawdziwą niespodziankę w postaci nowej książki. „Stróże” (Wydawnictwo SQN) to powieść kontynuująca tradycję kultowego uniwersum „Kłamcy”. Przy okazji premiery książki autor spotka się z czytelnikami już 22 czerwca w salonie Empik Focus.
Nietypowe śledztwa, międzygatunkowe przyjaźnie i zawiłości niebiańskiej biurokracji... Dzień jak co dzień w pracy anioła stróża. Wszystko komplikuje się przez Lokiego – cyngla od brudnej roboty, prowodyra i sprawcę niejednego zamieszania. Tym razem nordycki bóg kłamstwa pokaże pełnię swoich możliwości.
Jakub Ćwiek powraca w nowej książce do uniwersum znanego czytelnikom z „Kłamcy”. Rozwija też konsekwentnie światy, w których prym wiodą „Chłopcy” – dorośli pomagierzy Piotrusia Pana oraz polscy superbohaterowie: Zawisza Czarny i Dreszcz.
Jakub Ćwiek – autor ponad dwudziestu książek, a także licznych opowiadań, słuchowisk, artykułów, sztuk teatralnych i scenariuszy. Jest komikiem stand-upowym oraz publicystą podróżnikiem.


Empik Focus
Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 39-47


______________________
Kalendarz wydarzeń
     odbywających się w      Bydgoszczy      miej zawsze pod ręką dzięki      aplikacji mobilnej      (Android i iOS).     
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres      wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 


 

do góry

beWir verwenden Cookies, um die Nutzung unserer Dienste zu erleichtern. Wenn Sie keine Cookies auf Ihrer Festplatte haben möchten, ändern Sie die Einstellungen Ihres Browsers.

Ich verstehe