W Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym wykonano już w pełni antresolę, konstrukcję stalową oraz instalację podposadzkową  hali. Wykonana została także konstrukcja stalowa części biurowej. Na ukończeniu są również prace związane z instalacjami elektrycznymi części wystawienniczej, jak i konferencyjnej. Poza tym na finiszu  jest wykonanie elewacji hali.

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze to hala targowo-wystawiennicza z częścią biurowo-konferencyjną, służąca do spełniania funkcji wystawienniczo – targowych oraz jako centrum konferencji i centrum imprez artystyczno-rozrywkowych. Inwestycja usytuowana jest przy skrzyżowaniu ul. Gdańskiej z ul. Jeździecką, na terenie Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego. Powierzchnia użytkowa to około 16,5 tysiąca metrów kwadratowych. Inwestorem jest Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Inwestycja ma spełniać przede wszystkim funkcję wystawienniczo-targową, poza tym może stać się  także centrum konferencji i imprez artystyczno-rozrywkowych o zasięgu lokalnym, regionalnym, krajowym i międzynarodowym. Będzie się to wiązać z korzyściami dla miasta oraz działających w Bydgoszczy i regionie firm.

Wykonawcą robót jest firma Skanska, która złożyła najkorzystniejszą ofertę w postępowaniu przetargowym.  Obecnie budowlańcy pracują w systemie trzyzmianowym. Całkowita wartość tego zadania to 51,4 mln zł. Inwestycja powstaje przy współudziale środków europejskich.