Przejdź do treści

Galeria Sztuki SIMPLE

Galeria Sztuki SIMPLE

Description

Galeria Sztuki Simple została powołana do życia dzięki współpracy i zaangażowaniu ludzi związanych ze sztuką i biznesem. Czynnikiem łączącym te dwa środowiska okazała się kreatywność i potrzeba tworzenia, w tym wypadku miejsca wyjątkowego i niepowtarzalnego na kulturalnej mapie Bydgoszczy.


Siedziba galerii znajduje się w centrum Bydgoszczy, w stylowo odrestaurowanej kamienicy, co nadaje niepowtarzalny klimat miejscu. Tutaj znajduje się również siedziba Grupy Simple. W ofercie galerii znajdą się dzieła uznanych twórców w kraju i zagranicą, jak również prace młodego pokolenia, wchodzącego dopiero na rynek sztuki.


MISJA


Naszą misją jest promocja sztuki współczesnej: malarstwa, rzeźby, grafiki, mozaiki. Chcemy być miejscem, w którym spotkanie ze sztuką jest dostępne dla każdego, dlatego poza działalnością wystawienniczą, prowadzimy warsztaty edukacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, podczas których upowszechniamy wiedzę o sztuce współczesnej, rozwijamy kreatywność i wrażliwość estetyczną, a przede wszystkim oswajamy ze sztuką. Zapraszamy do współpracy kolekcjonerów, inwestorów, jak również tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z kolekcjonowaniem, z przyjemnością podzielimy się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem, ponieważ Galeria Sztuki Simple jest pomostem łączącym artystę z kolekcjonerem sztuki.


do góry

beWir verwenden Cookies, um die Nutzung unserer Dienste zu erleichtern. Wenn Sie keine Cookies auf Ihrer Festplatte haben möchten, ändern Sie die Einstellungen Ihres Browsers.

Ich verstehe