Przejdź do treści

Pierogarnia Stary Młyn

Pierogarnia Stary Młyn

Description

Pierogarnia Stary Młyn łączy to, co najlepsze w polskiej kuchni z tym, co w najlepsze na Kujawach - lokalne tradycje, miejscowe smaki i wielowiekową historię miejsca. Prym wiodą, rzecz jasna, nasze legendarne pierogi z pieca: sporządzone w oparciu o sprawdzoną, taką samą od lat recepturę, wyrabiane na miejscu i na świeżo, zawsze ze składników najwyższej jakości.


Pierogarnia znajduje się w centrum dawnego, XIV-wiecznego miasta lokacyjnego, dosłownie tętniącego historią. I klimat ten oddaliśmy w wystroju, w którym tradycja i naturalne materiały łączą się z przytulnością oraz ciepłem biesiady w gronie najbliższych.


U nas rozkoszować będziesz się nie tylko smakiem legendarnych pierogów i dań kuchni polskiej, ale także widokiem zieleni, natury i rzeki Brdy - znajdujemy się nad samym jej brzegiem!


Zapraszamy: rozgość się i rozsmakuj - tak w naszych pierogach, jak i w ciepłej, przyjaznej atmosferze. Do zobaczenia przy stole!


 


do góry

beWir verwenden Cookies, um die Nutzung unserer Dienste zu erleichtern. Wenn Sie keine Cookies auf Ihrer Festplatte haben möchten, ändern Sie die Einstellungen Ihres Browsers.

Ich verstehe