Przejdź do treści
Green House

Description

Od 2004 roku, przygotowaliśmy i zrealizowaliśmy setki eventów. Od wydarzeń, które z założenia miały być imprezami jednorazowymi po imprezy, które również były elementami strategii marketingowej, a od lat odbywają się już cyklicznie. W tym zakresie organizujemy m.in. koncerty, imprezy sportowe, eventy promocyjne, premiery produktów, jubileusze firm.


Ważne miejsce w naszym portfolio zajmują imprezy targowe – zarówno te, które wymyśliliśmy i z powodzeniem organizujemy, jak też realizacja zamówień na opracowanie koncepcji i realizacje stoisk dla klientów z branży turystycznej, hotelarskiej, deweloperskiej, czy obronnej.


Obecnie zapewniamy najnowocześniejszą technologię prezentacji obrazu wielkoformatowego, sprzęt audiowizualny, a także przygotowujemy nowoczesne, innowacyjne i kreatywne materiały. Prowadzimy także działania z zakresu masteringu video.


Bogate doświadczenie pozwala nam na kompleksową pracę nad najbardziej złożonymi projektami: od opracowania programu, scenariusza, przez stworzenie lay-outu eventu, który będzie miał wspólny mianownik z innymi działaniami klienta, realizację wizji, po najdrobniejsze detale scenariusza. Na żywo połączymy i wyświetlimy na ekranie multimedialne prezentacje przeplatane obrazem video zbieranym przez kilka kamer równocześnie.


Organizacja Gali
Istotnym elementem działalności naszej agencji jest organizacja uroczystych gali. Czerwony dywan, podniosły nastrój i efektowna scenografia – dbamy o każdy detal, aby podkreślić rangę realizowanego wydarzenia. Niezależnie od tego, czy klient chce świętować jubileusz firmy, wręczyć w uroczystej oprawie nagrody, przeprowadzić finał plebiscytu lub po prostu zorganizować program artystyczny dla swoich pracowników lub kontrahentów – przygotujemy indywidualny plan uwzględniający oczekiwania. Od lat współpracujemy zarówno z prywatnymi firmami, jak i instytucjami publicznymi.


Warto nam zaufać i powierzyć realizację swojego eventu ponieważ:  • Czuwamy nad całym procesem organizacji gali – od zaprojektowania i druku zaproszeń, materiałów promujących wydarzenie, po przygotowanie fotorelacji i filmu podsumowującego event.

  • Tworzymy dynamiczny i pełen niespodzianek scenariusz gali, tak aby uroczystość była dla gości atrakcyjna i na długo pozostała w ich pamięci.

  • Współpracujemy ze znanymi i utalentowanymi artystami. U nas oprawa muzyczna i obsługa konferansjerska reprezentują najwyższy poziom.

  • Tworząc scenografię wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne – m.in. wysokorozdzielcze ekrany diodowe o powierzchni do 100 m kw. , a do nagłośnienia stosujemy sprzęt najwyższej jakości.


 


do góry

beWir verwenden Cookies, um die Nutzung unserer Dienste zu erleichtern. Wenn Sie keine Cookies auf Ihrer Festplatte haben möchten, ändern Sie die Einstellungen Ihres Browsers.

Ich verstehe