Przejdź do treści
BOBOone

Description

Ich specjalnością jest BUBBLE TEA.
Czym jest Bubble Tea?
Podstawą tego kultowego napoju jest czarna, zielona lub czerwona herbata podawana na zimno z lodem lub na ciepło. Klasyką azjatyckiego świata napojów jest herbata z mlekiem lub jogurtem wypełniona syropami takimi jak truskawka, kokos, jabłko, brzoskwinia i inne. W pierwotnej formie na dnie kubeczka spoczywają perły tapioki, przygotowywane z korzenia manioku, czyli słodkiego i o wiele zdrowszego kuzyna naszego ziemniaka. Charakterystyczne dla bubble tea są setki maleńkich bąbelków, które uwalniają się na skutek silnego wstrząsania w specjalnym mechanicznym shakerze. Na dnie kubeczka znaleźć możecie jednak nie tylko tapiokę, w BOBOone czekają na Was przeróżne dodatki, począwszy od słodkich galaretek w wielu egzotycznych i rodzimych smakach, po magiczne kuleczki wypełnione słodkimi syropami. Poping boba, czyli wspomniane wcześniej kuleczki, wytwarzany jest z wyciągu z morskich wodorostów i naturalnych soków. Wystrzałowe kuleczki są niekwestionowanym hitem napojów w BOBOone.
Całość podawana jest w estetycznych, poręcznych, plastikowych kubeczkach, zaklejanych na miejscu przez inne kosmiczne urządzenie. Otwarcie kubeczka następuje poprzez przebicie foliowego wieczka grubą, ostro zakończoną słomką, a wtedy nieskończona ilość doznań smakowych ogarnie Wasze zmysły. BOBOone zaprasza wszystkich na doskonały spektakl doznań estetyczno-smakowych.


 


do góry

beWir verwenden Cookies, um die Nutzung unserer Dienste zu erleichtern. Wenn Sie keine Cookies auf Ihrer Festplatte haben möchten, ändern Sie die Einstellungen Ihres Browsers.

Ich verstehe