Przejdź do treści

Focus Hotel Premium Bydgoszcz

Focus Hotel Premium Bydgoszcz

Description

Nowoczesny hotel oferuje 88 przestronnych i nowocześnie wyposażonych pokoi, z których część posiada malowniczy widok na rzekę. Obiekt zlokalizowany jest w samym centrum miasta i stanowi wygodną bazę wypadową zarówno dla Gości biznesowych jak i dla osób podróżujących w celach turystycznych.


Wyposażenie pokoi obejmuje wygodne łóżko, płaski telewizor LCD, biurko do pracy, klimatyzację, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz wodę mineralną. Istnieje możliwość całkowitego zaciemnienia pokoju.


 


Dania kuchni międzynarodowej


W hotelu znajduje się duża restauracja, w której warto spróbować dań kuchni międzynarodowej w niezwykłych aranżacjach i odsłonach.


Na wieczornego drinka i przekąskę zapraszamy do hotelowego baru.


Codziennie do 10:00, a w weekendy do 11:00, serwujemy pyszne śniadania bufetowe – to aż 76 pysznych, urozmaiconych składników.


Kawa i kanapka na wynos gratis!


 


Multimedialne sale konferencyjne


Hotel dysponuje centrum konferencyjnym, w którego skład wchodzą 3 w pełni wyposażone sale konferencyjne.


Nowoczesne wnętrza i profesjonalne zaplecze gastronomiczne sprawiają, że obiekt jest doskonałym miejscem na zorganizowanie szkolenia, imprezy firmowej czy spotkania biznesowego.


 


Hotel przyjazny zwierzętom


Hotel jest przyjazny gościom podróżującym ze swoimi zwierzakami. Szczegółowych informacji dotyczące warunków pobytu z pupilem udzieli hotelowa Recepcja.


do góry

beWir verwenden Cookies, um die Nutzung unserer Dienste zu erleichtern. Wenn Sie keine Cookies auf Ihrer Festplatte haben möchten, ändern Sie die Einstellungen Ihres Browsers.

Ich verstehe