Przejdź do treści
VR World

Description

VR World to największy salon wirtualnej rzeczywistości w regionie. Jest to miejsce, w którym zabawić mogą się zarówno młodsci jak i starsi.
Mamy aktualnie do dyspozycji 4 strefy:
-BOX VR - to tutaj dostajemy kontrolery do dłoni, przestrzeń gdzie można się poruszać oraz zagrać w ponad 20 zróznicowanych gier, również wspólnie w jednym tytule.
-CAR VR - wirtualne wyścigi, gdzie można poczuć się jak kierowca rajdowy. Pełen zestaw - siedzenia rajdowe, skrzynia biegów, pedały, kierownica sprawiają, że granie w komputerowe wyścigi nabiera nowego wymiaru.
-Symulator 9D - Specjalne siedzenia z wieloma efektami takimi jak drgania czy podmuch powietrza na poruszającej się platformie pozwalają nam na przeżywanie rollecoasterów, horrorów, czy kreskówek.
-Superman VR - najnowsza atrakcja pozwalająca latać w przestworzach używając do sterowania balansu swoim ciałem, w ciekawy sposób łącząc ćwiczenia i rozrywkę.
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: Zamknięte
Wtorek: Niedziela: 14:00 - 22:00
Sobota: 12:00-23:00


______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl 
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


do góry

beWir verwenden Cookies, um die Nutzung unserer Dienste zu erleichtern. Wenn Sie keine Cookies auf Ihrer Festplatte haben möchten, ändern Sie die Einstellungen Ihres Browsers.

Ich verstehe