Przejdź do treści

Hotel Pozyton

Hotel Pozyton

Description

Hotel POZYTON obok Centrum Onkologii, położony jest w spokojnej, cichej okolicy w sąsiedztwie terenów Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego w największej dzielnicy Bydgoszczy – Fordonie. Dogodne warunki komunikacji miejskiej zapewniają połączenie z centrum miasta zajmujące 15-20 minut. Dla Gości hotelowych udostępniony jest parking strzeżony, a dodatkowo w trosce o komfort pobytu, w Hotelu i jego otoczeniu zainstalowano system monitoringu, który dyskretnie czuwa nad Państwa bezpieczeństwem.
Goście mają do dyspozycji 58 pokoi, rozlokowanych na trzech kondygnacjach, w różnym standardzie:  • pokoje jednoosobowe SGL

  • pokoje dwuosobowe TWIN/DBL (z możliwością dostawki)


Wszystkie wnętrza w pastelowych barwach zapewniają ciepły i spokojny nastrój. Pokoje wyposażone są w łazienki z suszarką, telewizor, radio i telefon. Część pokoi przystosowana jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych.
Na terenie Hotelu znajduje się wyjątkowa Restauracja, w której serwowane są dania kuchni polskiej i europejskiej oraz Bar, gdzie można zorganizować spotkanie ze znajomymi, zrelaksować się i odpocząć.


do góry

beWir verwenden Cookies, um die Nutzung unserer Dienste zu erleichtern. Wenn Sie keine Cookies auf Ihrer Festplatte haben möchten, ändern Sie die Einstellungen Ihres Browsers.

Ich verstehe