Przejdź do treści

Bydgoska Strefa Kibica na piłkarskie Euro

Gdzie?
Bydgoska Strefa Kibica na piłkarskie Euro

Miasto Bydgoszcz organizuje Strefę Kibica na zbliżające się piłkarskie mistrzostwa Europy. Bydgoska Strefa znajdzie się w Fabryce Lloyda przy ul. Fordońskiej 156.


Już w najbliższy piątek (14.06) w Niemczech rozpoczną się piłkarskie mistrzostwa Europy. Wśród uczestników jest oczywiście reprezentacja Polski. W kadrze naszej drużyny jest m.in. wychowanek bydgoskiego Chemika Jakub Piotrowski, obecnie reprezentujący barwy bułgarskiego Łudogorca Razgrad.


Polacy swój pierwszy mecz rozegrają w niedzielę (16.06, godz. 15), a ich rywalem będzie reprezentacja Holandii. Kolejne mecze grupowe podopieczni Michała Probierza rozegrają 21 czerwca (godz. 18) z Austrią i 25 czerwca (godz. 18) z Francją.


Zapraszamy do wspólnego oglądania tych meczów. Bydgoska Strefa Kibica znajdzie się na terenie Fabryki Lloyda przy ul. Fordońskiej 156. Po pożarze budynku Fabryki Lloyda wiele imprez odbywa się w plenerze. Tam też zlokalizowana będzie strefa kibica, która pomieścić będzie mogła 2 tys. osób. Oprócz ekranu o powierzchni 30 m kw do dyspozycji kibiców dostępne będzie też zaplecze gastronomiczne i toalety. Wstęp jest wolny.


Dogodny dojazd do Fabryki Lloyda, zarówno z centrum miasta, jak i Fordonu zapewnia komunikacja miejska: tramwaje linii 3, 5, 7, 10 i 11 oraz autobusy: 64, 65, 74, 69, 83, 89. Na miejscu jest też parking na ok. 100 samochodów.


 ______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

beWir verwenden Cookies, um die Nutzung unserer Dienste zu erleichtern. Wenn Sie keine Cookies auf Ihrer Festplatte haben möchten, ändern Sie die Einstellungen Ihres Browsers.

Ich verstehe