Przejdź do treści

Budowanie marki osobistej i rozwoju kariery w sektorze kreatywnym - warsztaty

Gdzie?
Budowanie marki osobistej i rozwoju kariery w sektorze kreatywnym  - warsztaty

Zapraszamy na dwudniowe, inspirujące spotkanie poświęcone budowaniu marki osobistej i rozwojowi kariery w sektorze kreatywnym. Artyści, twórcy, osoby funkcjonujące w szeroko pojętym sektorze kreatywnym stoją dziś przed wieloma wyzwaniami. Być może Twój dotychczasowy sposób działania nie przyniósł Ci oczekiwanych rezultatów i satysfakcji? Chcesz wzmocnić swój wizerunek? Zbudować zaangażowaną publiczność? Weź udział w dwudniowych warsztatach i zadbaj o swoją markę osobistą! Podczas spotkania będziemy analizować m.in. takie zagadnienia jak: diagnoza zawodowej sytuacji wyjściowej, pozycjonowanie i Signature Style w kreowaniu marki osobistej czy zasady i techniki komunikacji i promocji siebie oraz własnych usług i produktów.


W Młynach tworzymy inspirujące środowisko i chętnie dzielimy się wiedzą. Pragniemy, aby nasze spotkania były źródłem merytorycznej wiedzy, sprzyjały rozwojowi zawodowemu i osobistemu, a także przyczyniały się do podniesienia jakości Waszej pracy. Dążymy do profesjonalizacji branży poprzez wymianę doświadczeń i budowanie sieci kontaktów.


Warsztaty z Anną Proszowską-Salą dotyczą różnych obszarów działalności kulturalnej. Każde z nich to dawka wiedzy i praktyki związanej zarówno z organizacją festiwali, budowaniem marki osobistej, jak i działaniami promocyjnymi. Podczas warsztatów poznamy różnorodne narzędzia i strategie, a poprzez dyskusję i ćwiczenia zdobędziemy umiejętności, które wpłyną na podniesienie skuteczności w pracy.


Informacje organizacyjne:
Kiedy? 24-25.04.2024 r., godz. 10.00-17.00, podczas spotkania przewidujemy przerwę kawową oraz lunch
Gdzie? Młyny Rothera, Spichrz Zbożowy, II piętro
Dla kogo? dla artystów i artystek, projektantów i projektantek, rzemieślników i rzemieślniczek, w tym osób z potencjałem myślących o profesjonalizacji, które chcą wkroczyć do sektora kreatywnego
Cena: 360 zł
Bilety: https://www.bilety.mlynyrothera.pl/rezerwacja/nienumerowane.html?id=12826&idt=f973d0939578ed4d65e1f0e56c941045&d=3&idg=7


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

beWir verwenden Cookies, um die Nutzung unserer Dienste zu erleichtern. Wenn Sie keine Cookies auf Ihrer Festplatte haben möchten, ändern Sie die Einstellungen Ihres Browsers.

Ich verstehe