Przejdź do treści

Spędź Dzień Dziecka z Bolkiem i Lolkiem w CH Focus!

Gdzie?
Spędź Dzień Dziecka z Bolkiem i Lolkiem w CH Focus!

Informacje od Organizatora:
Zbliża się Dzień Dziecka! Z tej okazji w CH Focus szykuje się mega impreza z udziałem bohaterów kultowej bajki z lat 80-ych –  Bolka i Lolka! Na trzy dni centrum handlowe zamieni się w wielkie podwórko do zabaw, przypominające to z młodzieńczych czasów waszych rodziców! Gra w klasy, skakanie przez gumę, spotkanie z Bolkiem i Lolkiem, konkursy z nagrodami, a także darmowa wata cukrowa – to wszystko czeka na gości bydgoskiej galerii w dniach 1-3 czerwca.
Jeśli jesteście fanami kreskówek i dobrej zabawy, odwiedźcie koniecznie CH Focus! W pierwszych dniach czerwca bydgoskie centrum zaprasza na bajkowy Dzień Dziecka z atrakcjami!
W CH Focus powstanie wyjątkowa strefa zabaw zaaranżowana na podwórko w stylu lat 80 i 90-ych. Każde dziecko będzie mogło w niej zagrać w zabawy podwórkowe z czasów dzieciństwa swoich rodziców, takie jak gra w klasy, w gumę, retro, skakankę czy malowanie kredą. Dodatkowo na miejscu będzie można skorzystać ze stanowiska do robienia zdjęć i kącika plastycznego. Do dyspozycji będą także mega kolorowanka do malowania, gigantyczne memory i klocki do układania w wielkim rozmiarze. Animatorki obsługujące poszczególne stanowiska i zawsze chętne do pomocy, będą zachęcać najmłodszych do zabawy.
Nie zabraknie także gości specjalnych, Bolka i Lolka – tytułowych bohaterów popularnej w latach 80-ych kreskówki dla dzieci. Program wydarzenia ubarwią również ciekawe konkursy, w których będzie można zdobyć wyjątkowe nagrody w postaci niezapomnianych smaków dzieciństwa – gumy turbo, andrutów czy oranżady. Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają darmową watę cukrową.
– Z okazji Dnia Dziecka na trzy dni CH Focus zamieni się w wyjątkowy plac zabaw przypominający ten sprzed trzech, a nawet czterech dekad. Dla najmłodszych będzie to świetna okazja do poznania gier i zabaw z  dziecięcych lat rodziców i dziadków. Nie zabraknie symboli z tamtego okresu, choćby bohaterów kultowej kreskówki – Bolka i Lolka czy też smaków dzieciństwa. Mamy nadzieję, że wydarzenie to przybliży dzieciom dziecięcy świat ich rodziców i umożliwi przeniesienie się w czasie, dostarczając im wielu wspaniałych przeżyć - mówi Gregory Pertus dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.
Na Dzień Dziecka z Bolkiem i Lolkiem CH Focus zaprasza w dniach 1-3 czerwca, w godz. 11.00-19.00. Wydarzenie zlokalizowane będzie na parterze galerii w pobliżu sklepu Smyk.
Więcej informacji nt. planowanych wydarzeń znajduje się na www: https://focusbydgoszcz.pl/.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry

beWir verwenden Cookies, um die Nutzung unserer Dienste zu erleichtern. Wenn Sie keine Cookies auf Ihrer Festplatte haben möchten, ändern Sie die Einstellungen Ihres Browsers.

Ich verstehe