Przejdź do treści

Post Scriptum

Gdzie?
Post Scriptum

Informacje od Organizatora:
Post Scriptum to postać tworząca techno przez ponad dwie dekady, wyłoniła się jako świeża i w pełni ukształtowana tożsamość w 2015 roku dzięki swojemu głębokiemu debiutanckiemu albumowi „Post Scriptum 01”, wydanym przez legendarną wytwórnię Function w Infrastructure NY.
Post Scriptum dalej szlifował swój warsztat, występując w Ostgut Ton, Berghain 07 i kompilacji Facticity, obok takich luminarzy industrial techno, jak Silent Servant, Rrose czy i Vatican Shadow.
Wraz z założeniem własnej wytwórni PS w 2016 roku nadeszła EP-ka „Year Zero”, będąca kwantowym skokiem w kierunku bardziej zniekształconych faktur i coraz ostrzejszych bitów, przy jednoczesnym zachowaniu śmiertelnego poczucia chirurgicznej precyzji, która wyróżnia Post Scriptum z tłumu.
Jesli chcesz doswiadczyc Post Scriptum calkowicie od kuchni, uczestniczyc w procesie tworzenia najnowszego materialu Post Scriptum 02 od podstaw do gotowej produkcji oraz poznac tajniki tworzenia jego oryginalnego brzmienia to zapisz sie na to specjalne wydarzenie.
Wydarzenie zakonczy sie mini koncertem Post Scriptum.
hello@technomasterclass.com
w temacie Post Scriptum Experience rezerwacja Bydgoszcz.
Ilosc miejsc ograniczona
BILETY: 125 zł
CZAS TRWANIA:
niedziela: 11:00-17:00


______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

beWir verwenden Cookies, um die Nutzung unserer Dienste zu erleichtern. Wenn Sie keine Cookies auf Ihrer Festplatte haben möchten, ändern Sie die Einstellungen Ihres Browsers.

Ich verstehe