Przejdź do treści

Rajd rowerowy: Święto Pieczonego Ziemniaka

Rajd rowerowy: Święto Pieczonego Ziemniaka

W niedzielę dnia 01.10.2017 Bydgoski Klub Turystyki Rowerowej "Gryf" RO PTTK "Szlak Brdy" w Bydgoszczy udaje się na rajd rowerowy Święto Pieczonego Ziemniaka (organizowany przez kluby Torpedo i Turkole) do Chrośnej (świetlica). Trasa: Bydgoszcz, Solec, Chrośna, Bydgoszcz, ok. 60 km. Zbiórka zapisanych o godz. 09:00 przy Stomilu w Bydgoszczy. Wyciąg z regulaminu i programu:
Godz.11:00 oficjalne otwarcie, 11:30-14:00 konkurencje, ok. 14:30 zakończenie.
Zlot nie posiada charakteru komercyjnego i jest organizowany według zasady „non profit”. Uwaga -bardzo prosimy o zgłoszenie drogą elektroniczną ilość osób zamierzających brać udział w święcie na n/w adres:
torpedosoleckujawski@o2.pl Wpisowe -15 zł na miejscu. Uwaga Brak wolnych miejsc.
Świadczenia: znaczek pamiątkowy, pieczątka okolicznościowa, woda ,wafelek, pieczony ziemniak  z ogniska, ciepły smaczny posiłek, ciepły napój, kawa herbata, upominek w konkursie za najbardziej oryginalnego ziemniaka, nagrody za czołowe miejsca w konkurencjach. Święto pieczonego ziemniaka odbędzie się bez względu na pogodę.
Prowadzi: Łukasz Szymandera, kontakt: tel. 660 217 642.


 

do góry

beWir verwenden Cookies, um die Nutzung unserer Dienste zu erleichtern. Wenn Sie keine Cookies auf Ihrer Festplatte haben möchten, ändern Sie die Einstellungen Ihres Browsers.

Ich verstehe