Jeśli lubisz Bydgoszcz i potrafisz o niej z pasją opowiadać to zapraszamy do udziału w kursie na przewodnika turystycznego.

Spacer z przewodnikiem po Bydgoszczy | TurystykaW kwietniu br. Bydgoska Lokalna Organizacja Turystyczna rozpocznie kurs przygotowawczy dla osób, które chcą spróbować swoich sił jako przewodnicy turystyczni. Będzie to okazja do pogłębienia wiedzy z zakresu historii Bydgoszczy, atrakcji turystycznych miasta i jego okolic, a także samego warsztatu pracy przewodników turystycznych.

Zajęcia będą się odbywały przez 3 miesiące, 3 razy w tygodniu w godz. 16.30 - 19.45: poniedziałki, środy i piątki. Zaplanowane są ponadto 3 wyjazdy terenowe w soboty w godz.10:00- 18:00. Kurs rozpocznie się 11 kwietnia 2019 roku o godz. 16.30 w Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu w Bydgoszczy, ul. Gdańska 5, sala 4.

Wymogi dla kandydatów : ukończone 18 lat, minimum średnie wykształcenie, niekaralność. W przypadku dużej liczby chętnych pierwszeństwo będą miały osoby ze znajomością języka obcego.

Dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Bydgoszczy koszt udziału w kursie to jedynie 369,00 PLN brutto (dla porównania podobne kursy w innych miastach Polski kosztują od 1500 do 2000 PLN).

Zapisy na kurs odbywają się internetowo poprzez przesłanie na adres: biuro.bylot@gmail.com, następujących informacji: Imię i nazwisko, wykształcenie, adres e-mail, tel. kontaktowy, jednozdaniowa motywacja do podjęcia kursu. Przesłanie informacji jest równoznaczne ze zgodą na ich przetwarzanie przez ByLOT na potrzeby niniejszego kursu. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do weryfikacji kandydatów poprzez indywidualną rozmowę. Koordynatorem kursu jest Jerzy Matuszak - Tel. 606 46 51 72 , e-mail – jmatuszak@byd.pl.

Zobacz również:

-->> Lokalny przewodnik poleca

-->> Letni spacer turystyczny z przewodnikiem