Spacer z przewodnikiem po Bydgoszczy

Trwa nabór kandydatów na kurs dla przewodników po Bydgoszczy, który rusza już na początku marca. Kurs organizowany jest przez Fundację dla UKW przy wsparciu finansowym Miasta Bydgoszczy.

Zapraszamy na pierwszy w Bydgoszczy kurs przewodników, dzięki któremu dowiesz się wszystkiego o zabytkach i atrakcjach turystycznych naszego miasta, poznasz jego historię i ciekawostki, a potem sam będziesz mógł oprowadzać po Bydgoszczy!
Kurs potrwa od marca do maja, a zajęcia (150 godzin) będą odbywać się we wtorki i czwartki od 17.00 do 20.00 i w sobotnie poranki. Poprowadzą je specjaliści w swoich dziedzinach: archeolodzy, przewodnicy, historycy sztuki.
Kurs zakończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym.
Liczba miejsc jest ograniczona, a pierwszeństwo mają osoby, które posługują się językami obcymi w stopniu umożliwiającym oprowadzanie turystów.
Inwestycja jest niewielka - 311.25 zł, gdyż kurs dofinansowany jest z budżetu Miasta Bydgoszczy (koszt kursu to ok. 900 zł). Organizatorem kursu jest Fundacja dla UKW.
Jeśli jesteś zainteresowany napisz maila na adres przewodnik.bydgoszcz@gmail.com lub zadzwoń pod nr tel. 607 566 388 do koordynatora merytorycznego.
Zajęcia zaczynają się już wkrótce, a sezon coraz bliżej! Nie zwlekaj!

Załączniki:
Pobierz plik (Formularz_zgloszeniowy_kurs_przewodnika_2016.doc)Formularz_zgloszeniowy_kurs_przewodnika_2016.doc[kurs na przewodnika po Bydgoszczy - formularz zgłoszeniowy]412 kB
Pobierz plik (umowa_kurs_przewodnika_2016.doc)umowa_kurs_przewodnika_2016.doc[kurs na przewodnika po Bydgoszczy - umowa]413 kB