Jeśli lubisz Bydgoszcz i potrafisz o niej z pasją opowiadać to zapraszamy do udziału w kursie na przewodnika turystycznego.

Bydgoska Lokalna Organizacja Turystyczna rozpoczyna nabór uczestników kolejnej edycji kursu przygotowawczego dla osób, które chcą spróbować swoich sił jako przewodnicy turystyczni. Będzie to okazja do pogłębienia wiedzy z zakresu historii Bydgoszczy, atrakcji turystycznych miasta i jego okolic, a także samego warsztatu pracy przewodników turystycznych. Chętni mogą się zgłaszać do 24 kwietnia br. (nabór na szkolenie został przedłużony)

Spacer z przewodnikiem po Bydgoszczy | Turystyka

Koszt udziału w szkoleniu to 597 zł. Zajęcia rozpoczną się w pierwszej dekadzie maja 2021 i będą obejmowały 110 godzin wykładów i warsztatów w cyklach po 4 godziny lekcyjne  2-3  razy w tygodniu (w tym zajęcia on-line) oraz 3 całodniowe wyjazdy studyjne (soboty).

Wymogi dla kandydatów: ukończone 18 lat, minimum średnie wykształcenie, niekaralność. W przypadku dużej liczby chętnych pierwszeństwo będą miały osoby ze znajomością języka obcego.

Zapisy na kurs odbywają się internetowo poprzez przesłanie na adres: biuro.bylot@gmail.com, następujących informacji: Imię i nazwisko, wykształcenie, adres e-mail, tel. kontaktowy, jednozdaniowa motywacja do podjęcia kursu (formularz w załączeniu). Przesłanie informacji jest równoznaczne ze zgodą na ich przetwarzanie przez ByLOT na potrzeby niniejszego kursu. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do weryfikacji kandydatów poprzez indywidualną rozmowę. Koordynatorem kursu jest J. Karol Słowiński - Tel. 604 237 180

Szkolenie jest  współfinansowane przez Miasto Bydgoszcz

Zobacz również:

-->> Lokalny przewodnik poleca

-->> Letni spacer turystyczny z przewodnikiem