Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Let's play the game

Let's play the game

W ofercie dwa pokoje tematyczne:


Pokój Egzorcysty
Pewnego dnia Ed i Lorraine badacze zjawisk paranienormalnych zostają wezwani przez rodzinę Perronów,w których domu mieszka tajemnicza zjawa niedająca im spokoju.Badacze przeprowadzili egzorcyzmy,ale nie udało się wypędzić złych duchów.Sami postanowiliście poznać prawdę i wybraliście się do posiadłości.Podczas zwiedzania jedna osoba z waszej grupy zniknęła.Nie macie wyjścia,musicie za wszelką cenę odszukać waszego przyjaciela.Czy uda się Wam go znaleźć,a przy okazji wypędzić demony.Wykażcie się odwagą.Macie 60 min.


Powrót Piły
Dzień zaczyna się jak każdy inny szkoła, praca i do domu. Jednak nie tym razem. Budzicie się oszołomieni, nie wiecie gdzie jesteście, wszędzie krew,a ktoś wytyka Wam wasze wady. Z początku myślicie,głupi żart znajomych.
Jednak ostatnie słowa anonimowej postaci dają Wam do myślenia. Jaka próba? Jaka gra? Sławny Piła wybrał Was do swojej zabawy. Macie tylko 60 min….Stawką jest Wasze życie !


 


do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem