Przejdź do treści
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy
=

Spotkania O! zabawie | Krąg rozwojowy: „O zabawie i beztrosce” - rozmowa i dzielenie

Gdzie?
Spotkania O! zabawie | Krąg rozwojowy: „O zabawie i beztrosce” - rozmowa i dzielenie

Godz. 10:00 - 12:00 Krąg rozwojowy: "O zabawie i beztrosce" - rozmowa i dzielenie


Czy potrafimy się jeszcze bawić — z lekkością, spontanicznością i radością dziecka? Czy zabawa zarezerwowana jest tylko dla najmłodszych, czy może być ważną częścią dorosłego życia? Czy potrafimy dawać sobie prawo do beztroski, swobody i kontaktu z własną kreatywnością?


Zapraszamy na krąg rozwojowy, który będzie przestrzenią do wspólnej refleksji, dzielenia się doświadczeniami i zadania sobie ważnych pytań: - Czym jest dla mnie zabawa? - Kiedy ostatni raz naprawdę się bawiłam/em? - Jakie mam przekonania o beztrosce i wolności w dorosłym życiu? - Czy potrafię dawać sobie zgodę na radość?


To spotkanie to nie wykład ani warsztat - to wspólna, bezpieczna przestrzeń rozmowy i słuchania, prowadzona w duchu uważności i autentycznego kontaktu.


Krąg poprowadzą: Jagoda Ptaszyńska i Agnieszka Szałkowska - improwizatorki teatralne, przyjaciółki, innowatorki społeczne, które od lat pasjonują się dobrostanem psychicznym, prowadzą spotkania w oparciu o komunikację empatyczną.


Miejsce: Salonik secesyjny


Prowadzące: Agnieszka Szałkowska i Jagoda Ptaszyńska


Obowiązują zapisy: splot@mck-bydgoszcz.pl, bezpłatnie


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem