Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

World Urban Art in New York & „Two Shores”

Gdzie?
World Urban Art in New York & „Two Shores”

Dwuczęściowe spotkanie związane z trzecią edycją FESTIWALU WORLD URBAN ART (2024)


W pierwszej części porozmawiamy o sztuce ulicy w Nowym Jorku (World Urban Art in New York) + specjalne informacje na temat ekspozycji Petera Missinga, a w drugiej na specjalnym pokazie zostanie zaprezentowany film „Two shores” – obraz zdobył Grand Prix w kategorii najlepszy film krótkometrażowy na francuskim festiwalu ONE Country ONE Film. Dodatkowo został półfinalistą amerykańskiego festiwalu Flicker’s Rhode Island International Film Festival.


Film delikatnie dotyka tego, co najboleśniejsze i co nas kształtuje, jednocześnie nie jest też pozbawiony intrygującej, niemal dokumentalnej obserwacji ulic metropolii – Nowego Jorku, w której miesza się wiele kultur i historii. Kino poruszające, subtelne, szczere. Reżyseria – Matt Subieta i Ewa Rodart, scenariusz Maks Kubiś, Ewa Rodart. W filmie występują między innymi: E. Rodart ,Maks Kubiś, Jerzy Bończak. Na pokazie w Bydgoszczy obecni będą – jeden z aktorów, grających główną rolę – Maks Kubiś oraz ekipa producencka. Po projekcji panel dyskusyjny na temat filmu oraz życia w Nowym Jorku – prowadzenie J.Pijarowski.


Bezpłatne wejściówki do obioru w KPCK od 6 maja (ilość miejsc ograniczona)


______________________
Kalendarz wydarzeń    
odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki     aplikacji mobilnej       (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem