Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Jak wygląda kobieta sukcesu? - wizerunek profesjonalistki - szkolenie

Gdzie?
Jak wygląda kobieta sukcesu? - wizerunek profesjonalistki - szkolenie

Informacje od Organizatora:
Słowo od prowadzącej: „Wizerunek jest nieodłącznym elementem budowania naszej marki osobistej. Składa on się z wielu istotnych elementów. Najważniejszym z nich jest pewność siebie i poczucie własnej wartości, zbudowane przede wszystkim poprzez akceptację własnego ciała. Co robić, by nasza pewność siebie była na wysokim poziomie? Jak nauczyć się akceptować i kochać siebie? Jakie są elementy wizerunku i dlaczego pierwsze wrażenie jest takie ważne? To tylko kilka kwestii, które poruszymy podczas naszego spotkania, na które serdecznie zapraszam”.

Plan szkolenia
- jak wygląda kobieta sukcesu?
- komunikacja interpersonalna i sensoryka,
- jak tworzyć pozytywne pierwsze wrażenie?
- jakie są elementy składowe wizerunku i jak wzmocnić swoją pewność siebie?
- jaki jest wpływ wizerunku na budowanie marki osobistej?
- jak budować pozytywny wizerunek w sieci?


Szkolenie poprowadzi Magdalena Andler. Swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami potrafi sprawić, że codzienne komponowanie wizerunku staje się łatwe, intuicyjne i spójne z potrzebami, a garderoba dopasowana do sylwetki, kolorytu i preferowanego stylu, a także aktywności wykonywanych w ciągu doby. Jej holistyczne podejście bazuje na nauce samoakceptacji i poznawaniu własnego ciała. Od 2007 r. prowadzi Atelier Wizerunku AWMA. Zajmuje się kreowaniem wizerunku zarówno firm, osób publicznych, jak i osób prywatnych. Jej pasją są kolory i ich psychologiczne oddziaływanie na ludzki umysł. Uczy jak świadomie ich używać, by uzyskać zamierzone efekty zarówno w ubiorze, jak i we wnętrzach. Cały czas dba o swój rozwój na wielu płaszczyznach m.in. neuropsychologii, czy home stagingu, by jeszcze lepiej wcielać swoją misję w życie. Ma swój udział w dwóch książkach – „Diamenty kobiecego biznesu. Kobiety, które zmieniają świat” pod red. Ilony Adamskiej oraz „Home staging” Martyny Szczawińskiej. W 2020 r. odebrała statuetkę „Lwicy Biznesu” w plebiscycie organizowanym przez magazyn „Law Business Quality”.


Organizatorami szkolenia są Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Atelier Wizerunku Magdaleny Andler.


Zgłoszenia:
Jeśli chcesz wziąć udział w wydarzeniu zarejestruj się na stronie: https://barr.pl/wydarzenia/jak-wyglada-kobieta-sukcesu/.
Następnie postępuj według instrukcji, którą otrzymasz przed wydarzeniem na adres e-mail podany podczas rejestracji.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem