Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Wiecznie Głodni Wiedzy - warsztaty

Gdzie?
Wiecznie Głodni Wiedzy - warsztaty

Miejsce warsztatów: Fundacji Pro Omnis przy ul. Toruńskiej 59 w restauracji Talerz Pro Omnis (mieszczącym się na 1p. Budynek Torbyd)
Godzina: 17:00-19:00
Warsztaty są kierowanie do: dorośli, seniorzy i dzieci 12+ / Tańsze bilety dla 2 osób.
Koszt biletu dla 1 osoby: 39 zł
Koszt biletu dla 2 osób : 75 zł


Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy jest renomowaną placówką edukacyjną, znacząco przyczyniającą się do rozwoju naukowego i kulturalnego w naszym regionie. Nieczęsto mieszkańcy Bydgoszczy mają szansę na udział w takich wydarzeniach w swoim mieście, bez wycieczki do Torunia, dlatego uważamy, że warto poinformować o inicjatywie, która rozpoczyna cały cykl spotkań.


Tym razem,  warsztaty mają na celu podniesienie świadomości wagi zdrowego odżywiania oraz roli podstawowych składników odżywczych. Dzięki eksperymentalnemu podejściu do nauki, uczestnicy będą mieli okazję nie tylko poszerzyć swoją wiedzę, ale także doświadczyć nauki w praktyce. Kierujemy nasze warsztaty do różnych grup wiekowych (12+).


Bez jedzenia nie ma życia, jednak wraz z jego trwaniem zmieniają się nasze potrzeby i nawyki żywieniowe. Niezależnie jednak od wieku, człowiek musi spożywać najbardziej podstawowe substancje odżywcze: węglowodany, białka  i tłuszcze. Stanowią one o naszym zdrowiu, budują nas i zapewniają nam komfort życia. Jednak poza nimi w naszej diecie często pojawią się drobne grzeszki, ustępstwa, cukierek po obiedzie, guma do żucia, czy są one dla nas korzystne, czy może powinniśmy ich unikać za wszelką cenę?


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 


 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem