Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Bydgoski Jarmark Świąteczny

Gdzie?
Bydgoski Jarmark Świąteczny

Tegoroczny Jarmark Świąteczny rozpocznie się 20 listopada i potrwa do 22 grudnia 2021. Stragany z rękodziełem, gastronomią i elementy wesołego miasteczka będą rozlokowane na Placu Teatralnym, moście Staromiejskim, ul. Mostowej i Starym Rynku.


Zapraszamy codziennie od godz. 12:00 do 21:00 aż do 22 grudnia (do 20:00).  


Będzie się można rozgrzać przy czekoladzie, grzańcu czy tradycyjnym barszczu. W ofercie znajdą się także pierogi, krokiety oraz gęsina i ryby wędzone. Będą też sery, wędliny, miody, przetwory i przyprawy. Przy niektórych straganach ustawione będą także stoliki. W trosce o komfort odwiedzających, w pobliżu gastronomicznych punktów postawione zostaną gazowe ogrzewacze.


Oferta gastronomiczna jarmarku to nie wszystko – wśród wystawców będą również handlarze z ozdobami świątecznymi i rękodziełem. Bajkową częścią jarmarku będzie   zimowe wesołe miasteczko . Podczas jarmarku odbędą się także   występy artystyczne . Scena usytuowana będzie na ulicy Mostowej.


______________________
Kalendarz wydarzeń  
odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki   aplikacji mobilnej   (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem