Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

?Harte Zeiten / Ciężkie Czasy?

Gdzie?
?Harte Zeiten / Ciężkie Czasy?

Już w najbliższy piątek 24 września o godz. 19.00 (!) druga odsłona wystawy w ramach projektu „Harte Zeiten / Ciężkie Czasy” organizowanego we współpracy z Künstlerbund Baden-Württemberg oraz PORT25 – Raum für Gegenwartskunst w Mannheim. Zapraszamy na wernisaż na Gdańską 20 do obejrzenia prac 10 artystów:
Braciszewska Julia
Dobiszewski Tomasz
Elwertowski Kuba
Geiger-Gerlach Martina
Innmann Sophie
Niederfeld Tanja
Ścisła Dorota
Theis Katinka
Trzoska Sebastian
Ernst Uwe
Kolejnego dnia - 25 września - zapraszamy (już online) na sympozjum w ramach tego samego projektu poświęcone tytułowemu problemowi „Harte Zeiten / Ciężkie Czasy”. Od godziny 10 będzie można obejrzeć wykłady na kanale You Tube pięciu autorów: Paulina Olszewska (Warszawa), dr Joanna Kiliszek (Berlin), Simone Rueß (Berlin), prof. dr Schamma Schahadat (Tübingen), prof. dr Wolfgang Ullrich (Leipzig). A od godziny 16.00 zapraszamy na platformę Zoom do rozmowy online pomiędzy autorami, którą poprowadzi Kasia Lorenz. Informacje o sympozjum na stronie Galerii.
W środę 29 września o godz. 18.00 rozpoczynamy tegoroczną edycję Bydgoskiej Akademii Sztuki wykładem Agaty Szydłowskiej „Design w trosce o środowisko”. Spotkanie odbędzie się na żywo w Galerii Miejskiej bwa na ulicy Gdańskiej 20.


 ______________________
Kalendarz wydarzeń  odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).   
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem