Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

XIII Festiwal Pamięci Andrzeja Zauchy ?Serca bicie?

Gdzie?
XIII Festiwal Pamięci Andrzeja Zauchy ?Serca bicie?

Wielkie święto polskiej piosenki, niesamowite emocje - to wszystko podczas Koncertu Galowego, który odbędzie się 22 czerwca o godz. 19.00 w Operze Nova w Bydgoszczy w ramach 13. edycji Festiwalu Pamięci Andrzeja Zauchy. Bilety już dostępne.
W tym roku koncert będzie miał wyjątkowy charakter ze względu na przypadającą 30. rocznicę śmierci artysty. Usłyszą Państwo znane i lubiane utwory z repertuaru A. Zauchy w wykonaniu m.in. : Małgorzaty Ostrowskiej ,Michała Szpaka, Kasi Moś , Kuby Badacha, Dominiki Jaszczyńskiej , Michała Kaczmarka oraz Pawła Wolsztyńskiego.
Dodatkowo pojawią się również z ciekawymi interpretacjami utworów patrona Festiwalu goście z zagranicy. Wszyscy artyści wystąpią z towarzyszeniem bandu pod kierunkiem Pawła Tomaszowskiego. Koncert Galowy poprowadzą dziennikarze muzyczni Maria Szabłowska i Paweł Sztompke.


______________________
Kalendarz wydarzeń
    odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej    (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem